×
IEŠKOTI
KiekvienamStudentui.lt
Saugi vieta užduoti klausimus
 apie gyvenimą ir Dievą
DUK

Kodėl man reikia Dievo tam, kad būčiau laimingas?

WhatsApp Share Facebook Share Twitter Share Share by Email More PDF

Klausimas: „Savo gyvenime atradau laimę. Kodėl prasmės jausmą bei džiaugsmą reikia sieti su „dieviškumu“?““

Mūsų atsakymas: Esate teisus, galite atrasti gyvenimo džiaugsmą be Dievo būvimo jūsų gyvenime. Daugeliui žmonių patinka turėti pinigų, mylinčią šeimą ir nedaug gyvenimiškų problemų. Tačiau nesvarbu, kiek laimės turite dabar, jūsų gyvenimas būtų pilnavertiškesnis su Dievu jame. Dievo pažinimas STIPRIAI pakeičia gyvenimą. Galvokite taip: vaikui važinėtis triračiu yra smagu, bet tam vaikui užaugus ir vairuojant „Porsche“, triratis bus nuobodus. Galite galvoti, kad gyvenime turite viską, apie ką svajojote, bet žinokite, kad galbūt tai sakote žvelgdami į pasaulį važiuojančio triračiu akimis.

Jėzus teigė galintis išpildyti mūsų troškimus kaip niekas kitas (Jonas 4:13-14; 6:35). Taip yra dėl to, kad mes esame ne tik fizinės, bet ir dvasinės būtybės. Tik Dievas gali visiškai patenkinti mūsų dvasinį alkį ir troškulį. Galbūt būsime laimingi be Dievo, tačiau tik pažindami jį, pasieksime tikrąjį džiaugsmą, pilnatvę ir ramybę.

Taip pat iškyla amžinybės klausimas. Kas, jei jums skirtas ribotas laikas Žemėje yra Dievo patikrinimas? Testas, kurio metu paiškėja, ar ateinate pažinti jį? Jei taip, kaip jums sekasi? Ar jūs (kaip sakoma Romiečiams 1) „malšinate“ žinias apie Dievą? Ar matote Jo egzistavimo įrodymus aplink save, bet vis dar nenorite Jo pripažinti?

Kas, jei taip niekada ir nepriimsite Dievo į savo gyvenimą? Na, kaip ir minėjote, galite ir toliau mėgautis gyvenimo teikiamais malonumais. Bet žinokite, kad tai baigsis čia, nes jūs nusprendėte atsisakyti Dievo. Jūs priėmėte dovaną (savo egzistavimą), bet atstūmėte Davėją.

Kas, jei Dievas dar nepasirodė, bet yra suplanavęs tiek daug nuostabių dalykų kitam gyvenimui? Tiems, kurie Jo neatstūmė? Kas, jei tas gyvenimas yra dar geresnis negu vairavimas „Porsche“ vietoj triratuko? Jei atstūmėte Dievą, ten jūsų nebus ir jūs viso to nepamatysite savo akimis.

 Kaip galite bendrauti su Dievu…
 Aš turiu klausimą…

DALINTIS ŠIUO STRAIPSNIU:
WhatsApp Share Facebook Share Twitter Share Share by Email More