×
IEŠKOTI
KiekvienamStudentui.lt
Saugi vieta užduoti klausimus
 apie gyvenimą ir Dievą

Apie tinklalapį

Kai skubi į paskaitas, iš paskaitų – namo, ar dar pakeli akis į dangų? Ar jau įsisukai į kasdieninę rutiną? Ar dar randi laiko sustoti ir susimąstyti? KiekvienamStudentui.lt yra internetinis puslapis, kuris padės sustoti. Šiame tinklalapyje – viskas, kas iš tiesų svarbu.

Čia rasi ne tik straipsnių dvasinėmis bei gyvenimiškomis temomis, bet ir autentiškų istorijų apie žmonių išgyvenimus. Taip pat perskaitysi ne vieną straipsnį apie Dievą ir ryšį su Juo. Jei straipsnis sukels idėjų, klausimų ar abejonių visada gali parašyti savo atsiliepimus – kiekvienas komentaras ar klausimas mums be galo svarbus. Tikrai sulauksi atsakymo.

Šis puslapis yra sukurtas ir adminstruojamas studentų krikščionių klubo „Agapė“. „Agapė“ yra tarptautinė organizacija, vienijanti tiek tikinčius, tiek besidominčius studentus. Ji veikia daugiau 190 pasaulio šalių. Jei norėtum sužinoti daugiau apie mus – apsilankyk https://www.agape.lt.

Tad, jei nori pažvelgti į savo aplinką kitomis akimis, įsiklausyk į žinią apie Dievo meilę ir santykį su Juo. Apie rastą viltį ir pilnatvę, kurią gali patirti tik su Dievu… Surizikuok ir nenusivilsi.


DALINTIS:
WhatsApp Share Facebook Share Twitter Share Share by Email More