•  Į pradžią >> Patirtis >> Užtrenktos durys

Užtrenktos durys

Judita, statistikos studentė

E. Kordiukovo nuotr.

Labai aiškiai atsimenu vieną dieną. Važiavau iš bendrabučio į universitetą 2 troleibusu. Buvo jau 10val. dienos, bet keleivių vis vien buvo labai daug. Troleibusui sustojus stotelėje prie poliklinikos į jį pradėjo lipti daugybė įvairių žmonių – vaikų, subrendusių žmonių, senukų. O patys paskutiniai toje žmonių minioje buvo du benamiai vyrai, liaudiškai vadinami „bomžais“. Visiems keleiviams sulipus, minėti vyrai taip pat ruošėsi lipti į vidų, bet troleibuso vairuotojas jiems prieš pat nosį užtrenkė duris. Tie vyrai nusikeikė, bet, pamatę, kad dar galinės durys yra atviros, pasileido bėgti prie jų (nors stengėsi iš visų jėgų, bet bėgo gana lėtai, mat vienas iš jų šlubavo). Vos tik jie pasiekė tas duris ir šios užsidarė. Vairuotojas nusijuokė ir nuvažiavo.
Tai įvyko prieš pora metų, pavasarį. Šis įvykis man dar kartą parodė, kaip toli mes esame nuo Kristaus. Juk jis yra tas, kuris, neskaitant rasės, lyties, finansinės padėties, visuomenės požiūrio į tave, myli ir atidaro duris. Tik mes turime nubėgti iki jų ir įlipti į vidų. O jis durų niekada neužtrenks, nes tam Jėzus ir atėjo į žemę, kad atvertų mums kelią pas Dievą.

Apd 3: 8 „Aš žinau tavo darbus. Štai aš atvėriau prieš tave duris, ir niekas nebegali jų užrakinti; žinau, nedaug turi jėgų, bet išlaikei mano žodį ir neatsižadėjai mano vardo.“

Cituoti ar kopijuoti šias mintis be autoriaus sutikimo ar žinios draudžiama.

Kaip galite bendrauti su Dievu
Klausk


   Į PRADŽIĄ   PUSLAPIO VIRŠUS   KONTAKTAI    © KiekvienamStudentui.lt
© KiekvienamStudentui.lt      Į PRADŽIĄ       PUSLAPIO VIRŠUS       KONTAKTAI