•  Į pradžią >> Patirtis >> Patiriu didžiulę baimę suklysti

Patiriu didžiulę baimę suklysti

Žmonės, žiūrėdami į amerikietiškojo futbolo žaidėjus, dažnai galvoja, kad tie vyrukai niekada nieko nebijo ir dėl nieko nesinervina. Bet tiesa ta, kad prieš išbėgdamas į „The Shoe“ („Batas“ – Ohajo valstijos nacionalinio stadiono pavadinimas) visada patiriu didžiulę baimę suklysti. Juokai juokais, bet kai stoviu prie šoninės linijos, galvoju, ar gerai šiandien pasirodysiu, ar užtektinai gerai pasiruošiau... Visi šie klausimai apie tai, ko negaliu žinoti ir kontroliuoti. Štai kodėl daug laiko praleidžiu melsdamasis.

16 psalmėje 8 eilutėje yra parašyta „<...> Jam esant prie dešinės, niekad nedrebėsiu“ – visiškai tuo tikiu. Tikiu Kristumi, jog Jis mane palaimino taip, kad galiu priimti ir įveikti viską, su kuo susiduriu kas dieną. Niekas nėra visiškai geras ir todėl mums reikia Jėzaus. Jo akyse mes visi esame vienodi ir mums visiems reikia atleidimo.

Antrojo laiško Korintiečiams 12 skyriuje 8 eilutėje parašyta: „(Jėzaus žodžiai) Gana tau mano malonės, nes mano galybė geriausiai pasireiškia silpnume. Todėl aš mielai girsiuosi silpnumais, kad Kristaus galybė apsigyventų manyje. Tad džiaugiuosi silpnumu, paniekinimais, bėdomis, persekiojimais ir priespauda dėl Kristaus, nes, būdamas silpnas, esu galingas.“

Futbolo aikštelėje visiškai normalu jaudintis prieš žaidimą ir jo metu. Štai kodėl mane dažnai galima rasti atsiklaupusį ant kelių ir kalbantį su Viešpačiu. Tikėjimas Dievu suteikia man pasitikėjimo visose gyvenimo situacijose. Nors ir nesu tobulas, Jis visada šalia. Jeigu man sunkiai sekasi treniruotis ar užklumpa kiti sunkumai, žinau, kad galiu su Juo apie tai pasikalbėti.

Jėzus Kristus yra geriausias mano draugas. Santykiai su Dievu padeda man išlikti dėkingam už viską, kuo Jis mane palaimino. Patikėjau, nes Jis yra geriausias draugas, kokį žmogus gali turėti, ir Vienintelis, galintis atleisti viską, ir visada tai darantis. Man Jis yra viskas.

Vieną dieną nebegalėsiu žaisti futbolo. Bet mano tikėjimas Jėzumi Kristumi tęsis amžinai. Apima nuostabus jausmas, kai žinai, jog turi amžiną gyvenimą ir neturi būti tobulas, kad jį gautum. Daugiau nebebijau mirties, nebijau ateities. Aš džiaugiuosi turėdamas amžinąjį gyvenimą.

Cituoti ar kopijuoti šias mintis be autoriaus sutikimo ar žinios draudžiama.

Kaip galite bendrauti su Dievu
Klausk


   Į PRADŽIĄ   PUSLAPIO VIRŠUS   KONTAKTAI    © KiekvienamStudentui.lt
© KiekvienamStudentui.lt      Į PRADŽIĄ       PUSLAPIO VIRŠUS       KONTAKTAI