•  Į pradžią >> Patirtis

Patirtis

Pakeisto gyvenimo šaltinis
Ar kada nors jums taip buvo, kad sakėte: “Nekenčiu savo gyvenimo“? Kaip iš tikrųjų gali pasikeisti žmogaus gyvenimas? Pasikeisti į gera?

Kaip melstis? Kas yra malda?
Ar Dievas išklauso mūsų maldas? Ką Dievui reiškia atsakyti į mūsų maldas?

Dievui viskas įmanoma!
Kūnu nueina pagaugai, kai pagalvoju, kas vyko dar prieš du metus mano gyvenime...

Mano istorija
Trumpos lietuvių istorijos apie tai, kaip galima patirti Dievo meilę ir artumą kasdieniškose situacijose...
      Užtrenktos durys   (Judita, statistikos studentė)
      Motinos rankose   (Irena, ergoterapijos studentė)
      Mano Tėvo meilė   (Jolita, turizmo ir viešbučių administravimas)
      Etiketė   (Alvyta, smulkiojo verslo vadyba)

Gyvenimas su viltimi
Studentas, sirgdamas ŽIV ir hemofilija, gyveno su viltimi dėl priežasties. Kaip neprarasti vilties, nesvarbu ką tau atneša gyvenimas? Tikra studento istorija.

Susidūrimas su tuo, kas neišvengiama
Pasakojimas apie susidūrimą su mirtimi ir sužinojimas apie gyvenimą po mirties

Ar vyrams kada nors reikia pagalbos?
Vyrai neverkia, jie tik šluosto kitų ašaras. Vyrai nebijo. Jie yra tie, kurie apkabina ir saugo nuo baimių. Vyrams nereikia klausti kelio, jie visada žino, kur jų laivas turi plaukti. Ir staiga – reikia pagalbos?! Kodėl, kam?!

Visada norėjau susirgti nepagydoma liga
Ar kada susimąstėte, kad žmonės parodo meilę vienas kitam tik tada, kai atsitinka kažkas baisaus? Arba kai nieko nėra aplinkui ir niekas nepasijuoks iš tų jausmų?

Dievas ant debesėlio
Taigi, buvau savo dievu. Ir tai veikė - juk taip patogu, kai pati nusistatai taisykes ir gali jas perkurti kada panorėjusi. Tik… To, ką jau turėjau, nepakako, norėjau daugiau. O tam, kad gautum daugiau, reikia dar labiau lankstinti sistemą. Bet, kai esi dievas, tau tai ne bėda.

Mano talentas yra duotas Dievo
Ar visi mūsų pasiekimai yra tik mūsų nuopelnas? Garsi JAV bėgikė pasakytų: „Ne!“. Allyson Felix teigia: „Jaučiuosi palaiminta, kad Dievas suteikė man dovaną bėgti – bėgimas yra nuostabi dovana, noriu naudoti ją kuo geriau ir nešti Dievui visą šlovę.“

Irklavimas – krikščioniško gyvenimo dalis?
Koks ryšys tarp Dievo ir sporto? Pasakytumėte: „Jokio“! O olimpinio sidabro medalininkė Debbie Flood teigia, kad irklavimas ir Dievas glaudžiai susiję.

Patiriu didžiulę baimę suklysti
Dažnai žmonės galvoja, kad „kieti vyrukai“ nieko nebijo. Garsus lietuvių kilmės amerikietiško futbolo žaidėjas Jamesas Laurinaitis pripažįsta: „Prieš išbėgdamas į „The Shoe“ visada patiriu didžiulę baimę suklysti.“

„Tėvo meilės laiškas man“
Dvyliktos klasės pradžioje pabėgau iš namų ir metus laiko gyvenau su draugais (po to grįžau gyventi į tikruosius namus). Pradėjau mėgautis pasaulyje siūlomais malonumais...

Karlas Plattas: Jaučiu malonumą važinėti dviračiu, pasitikėdamas Jėzumi
Čia pateikiamas interviu su garsiu Vokietijos dviratininku Karlu Plattu. Jis yra profesionalus kalnų dviratininkas Team Bulls komandoje), 2008 metų Vokietijos maratono čempionas, kelis kartus laimėjęs Transalp ir Cape Epic čempionatus.

Ant antkapių buvo raižomos komunistų žvaigždės, o ne kryžiai
Ar tikėjimas yra atgyvena? Dievo nėra, o Biblija – tai mitas, legenda? Pirmą kartą pamačiusi Bibliją garsi Rusijos lygumų slidininkė Katya Antonuk pasakė: „ne, tai ne man“. Augdama ateistinėje visuomenėje, apie Dievą Katya nežinojo nieko.

Tik keistuoliai tiki Dievą
Kiek kartų teko taip pagalvoti? Futbolininkas iš Pietų Korėja Lee Youngas Pyo į šį klausimą atsakytų: „daug“! Kiek kartų teko tuo suabejoti? Lee Youngas Pyo atsakytų: „vieną kartą“.

Marcosas Senna: Jei dėl ko nors nerimauji, nemanau, kad pinigai gali tau padėti
Jei Marcosas Senna būtų išsekęs ir nusivylęs futbolu, tai būtų visiškai suprantama, nes per savo karjerą jis patyrė keturias kelio traumas. Bet 14 metų sportavęs veteranas, priešingai, yra sveikas ir žaidžia Ispanijos nacionalinėje rinktinėje, pirmojoje FIFA / „Coca Cola“ pasaulio reitingų sąraše, ir jau dalyvavo Pietų Afrikoje vasarą vykusiame Pasaulio taurės čempionate.   Į PRADŽIĄ   PUSLAPIO VIRŠUS   KONTAKTAI    © KiekvienamStudentui.lt
© KiekvienamStudentui.lt      Į PRADŽIĄ       PUSLAPIO VIRŠUS       KONTAKTAI