•  Į pradžią >> Patirtis >> Tik keistuoliai tiki Dievą

Tik keistuoliai tiki Dievą

Tikėti ėmiau 2001 metais. Anksčiau, atvirai pasakius, Dievas man atrodė kaip pasaka, maniau, kad tik keistuoliai Jį tiki. Augant Korėjoje, buvau itin veikiamas pagrindinės šalies religijos budizmo, ir jei būčiau rinkęsis, ką tikėti, greičiausiai būčiau pasirinkęs būtent ją.

Keli draugai papasakojo man apie Dievą, bet vis tiek nebuvau tikras, ar iš tikrųjų patikėjau, kad Jis egzistuoja. Jaučiau, kad jei Dievas iš tiesų yra, turėtų man tai parodyti pats. Po kurio laiko noras surasti šį atsakymą išaugo į troškimą. Vieną dieną Dievas tai, ko prašiau, apreiškė – buvau apstulbintas! Pamažu ėmiau pažinti Dievą, ir šis pažinimas iki šiol vis didėja.

Mano gyvenime pasikeitė visa, ypač mąstysena. Dievas atsakė į tokius klausimus, kurie man, kaip moksleiviui, tuo metu rūpėjo: iš kur aš esu, kur einu, ką daryti su savo nuodėmėmis ir pan. Didžiausia visų žmogaus baimių yra baimė mirti, ir aš tikrai ją turėjau. Bet dabar, kai žinau, kur einu ir kas manęs laukia po mirties, jaučiuosi laisvas ne tik nuo šios baimės, bet ir nuo pačios mirties! Dievas kardinaliai pakeitė visas mano mintis, o kartu – ir visą gyvenimą.

Cituoti ar kopijuoti šias mintis be autoriaus sutikimo ar žinios draudžiama.

Kaip galite bendrauti su Dievu
Klausk


   Į PRADŽIĄ   PUSLAPIO VIRŠUS   KONTAKTAI    © KiekvienamStudentui.lt
© KiekvienamStudentui.lt      Į PRADŽIĄ       PUSLAPIO VIRŠUS       KONTAKTAI