•  Į pradžią >> Patirtis >> Mano talentas yra duotas Dievo

Mano talentas yra duotas Dievo

Tikėjimas neabejotinai yra svarbiausias mano gyvenimo aspektas. Mano tėtis yra seminarijos profesorius, tad užaugau tarp tikinčių namiškių. Mūsų šeima buvo itin įsitraukusi į Bažnyčios gyvenimą. Esu dėkinga už tai, kaip užaugau ir kokią šeimą turiu. Labai branginu tai, kad abu mano tėvai yra pamaldūs, labai išmintingi, nuostabūs pavyzdžiai, kuriuos augdama galėjau stebėti.

Jėzų Kristų kaip savo asmeninį Gelbėtoją pažinau labai anksti. Nuo tada be perstojo siekiau augti ir pažinti Dievą. Tikrai nebuvau tobulas vaikas, patyriau ir sunkumų – mano pasirinkimai buvo apviliantys, bet ačiū Dievui, jis niekuomet nenustojo manęs mylėti.

Šiuo metu einu į priekį, ir, kaip visi žmonės, kasdien susiduriu su išbandymais. Mano tikslas yra panašėti į Kristų kiekvieną dieną, o tai nėra lengva. Noriu išsiskirti iš kitų olimpiadininkų bėgikų ir po varžybų viliuosi, kad žmonės manyje gali pažinti Kristaus charakterį.

Stengiuosi nekreipti dėmesio į patiriamą spaudimą. Man labai patinka eilutė iš laiško Filipiečiams (4, 6–7): „Niekuo per daug nesirūpinkite, bet visuose reikaluose malda ir prašymu su padėka jūsų troškimai tesidaro žinomi Dievui. Ir Dievo ramybė, pranokstanti visokią išmintį, sergės jūsų širdis ir mintis Kristuje Jėzuje“. Ši eilutė visada stiprina mane, kai esu kaip nors aplinkos spaudžiama, ir mano tikėjimas nuramina širdį susiduriant su gyvenimo sunkumais. Stengiuosi skaityti ir gyventi pagal Bibliją, daug meldžiuosi, tiesiog kalbuosi su Dievu. Jis man suteikia jėgų ir išminties.

Dabar jaučiuosi palaiminta, kad Dievas suteikė man dovaną bėgti – bėgimas yra nuostabi dovana, noriu naudoti ją kuo geriau ir nešti Dievui visą šlovę. Reikia turėti kokią nors aistrą ir jos priežastį, be to, dar reikalingas tikslas, nes, manau, taip pasiekiama sėkmė. Žinau, kad mano talentas yra duotas Dievo, ir tai mano tikslas – bėgti Jo šlovei.

Esu dėkinga už suteiktą galimybę pasidalinti savo tikėjimu su pasauliu!

Cituoti ar kopijuoti šias mintis be autoriaus sutikimo ar žinios draudžiama.

Kaip galite bendrauti su Dievu
Klausk


   Į PRADŽIĄ   PUSLAPIO VIRŠUS   KONTAKTAI    © KiekvienamStudentui.lt
© KiekvienamStudentui.lt      Į PRADŽIĄ       PUSLAPIO VIRŠUS       KONTAKTAI