[an error occurred while processing this directive] [an error occurred while processing this directive] Į pradžią >> DUK >> Ar seksas iki santuokos yra blogai? [an error occurred while processing this directive]

Ar seksas iki santuokos yra blogai?
Ar mes turėtume susilaikydami gyventi nuobodžiai?

Klausimas: "Ar seksas iki santuokos yra blogai? Kodėl visi linksmi ir šaunūs dalykai, anot jūsų krikščionių, yra blogai. Kodėl mylintis Dievas neleidžia užsiimti tuo, kas smagu?“

Atsakymas: Apsvarstykite šį pavyzdį: ar vairuoti mašiną yra blogai? Ne. Ar vairuoti mašiną trylikamečiui yra blogai? Taip. Tai yra labai linksma ir šaunu trylikamečiui, bet jis rizikuoja savo gyvybe tai darydamas.

Ar seksas, kas labai smagu, yra blogai tarp vyro ir žmonos? Ne. Ar seksas su kieno nors kito sutuoktiniu yra blogai? Taip. Tai gali būti linksma ir šaunu, bet tai dažnai sukelia nepakeliama skausmą to žmogaus sutuoktiniui ir jo vaikams.

Mylintis Dievas atskleidė mums savo išmintį apie gyvenimą. Jis sako, kad nuodėmė suteikia malonumą tik labai trumpam laikui. Greičiausiai nėra tokios nuodėmės, kuri tą akimirką nebūtų maloni. Bet malonumas neturėtų būti mūsų standartas, kuriuo remdamiesi mes turėtume priimti sprendimus. Pagalvok, kaip kartais būtų malonu trinktelti įkyriam savo broliui ar sesei. Taip, malonu tą akimirką, bet kaip gerai, kad mes susilaikome, nes malonumas nėra tai, kuo vadovaujamės.

Dievas nori mus apsaugoti nuo siaubingų problemų, kurios kyla dėl kvailų mūsų sprendimų. Jis labai mus myli ir nori mus apsaugoti nuo poelgių ar sprendimų, kurie sužlugdytų mūsų arba kito žmogaus gyvenimą.

Kodėl Dievas (kuris sukūrė seksą) draudžia jį iki santuokos? Ar todėl, kad atimtų iš mūsų malonumą, ar tam, kad apsaugotų, jog pora galėtų mėgautis giliausiu įmanomu intymumu, išsaugotu tiktai vienas kitam. Kai Dievas duoda mums nurodymus, jo motyvai yra tyri ir iš meilės mums.

Žmonės seksualiai pripranta prie trumpalaikio džiaugsmo ir susijaudinimo, bet ar yra kas nors vertingiau nei tik trumpalaikis malonumas? Orumas, savigarba, žinojimas, kad tu su kitu žmogumi elgiesi, kaip su turinčiu didelę vertę? Galbūt Dievas galvoja, kad santykiai gali būti intymesni, saugesni ir stipresni, jei jie yra kuriami ant daug daugiau nei tik seksualinis įsitraukimas. Kad ir kokios būtų Dievo priežastys, jo išmintis pranoksta mūsų supratimą ir Dievu galima visiškai pasitikėti. Ir labai dažnai tik vėliau pamatome to vertę.

[an error occurred while processing this directive] [an error occurred while processing this directive]