•  Į pradžią >> Patirtis >> Motinos rankose

Motinos rankose

Irena, ergoterapijos studentė

E. Kordiukovo nuotr.

Pamenu, tai buvo graži saulėta diena. Tikriausiai vasara arba rudens pati pradžia. Ir tai pirmasis mano atsiminimas iš vaikystės.
Mano šeimą būtų galima pavadinti – statistine lietuvių šeima – tėtis geria, o mama laiko visus keturis namų kampus. Negana to, tėtis mušdavo mamą mano ir sesės akivaizdoje. Sunku žodžiais apibūdinti, koks jausmas yra matyti tokį skausmą...
Man buvo vos keleri metukai. Tą dieną tėtis grįžo girtas ir kaip visada agresyvus. Nesuvokiamos gausos keiksmažodžių nepakako, kad įskaudintų mamą, todėl į darbą buvo įjungti ir kumščiai. Nors nei manęs, nei sesės jis niekada neskriausdavo, mama vis tiek kiek įmanydama stengdavosi mus apsaugoti. Ji čiupo mane į glėbį ir ėmė bėgti, nuo besivejančio tėčio. Gal tuo metu ne viską suvokiau, tačiau buvo skaudu ir be galo baisu. Mamai pritrūko jėgų ir ji suklupo, apkabino mane ir mes abi laukėme artėjančios katastrofos ( taip tuo metu man atrodė žiūrint savo vaikiškomis, siaubo apimtomis akimis). Tą kartą, tėtis mamos nemušė... O man tai buvo paskutinis kartas, kai mama mane apkabino.
Liko daugybė žaizdų, kuriose buvo įkalinta mano širdis, ir tik Jėzaus atėjimas į ją, padarė ją sveiką ir išlaisvintą. Dabar prisimindama šią dieną – nusišypsau, nes žinau: Dievas apkabina mane ir saugo, Jis mane myli ir švelniai laiko savo rankose. Jis niekada nepalieka.

Jn 10:28 „Aš duodu joms amžinąjį gyvenimą; jos nepražus per amžius, ir niekas jų neišplėš iš mano rankos.“

Cituoti ar kopijuoti šias mintis be autoriaus sutikimo ar žinios draudžiama.

Kaip galite bendrauti su Dievu
Klausk


   Į PRADŽIĄ   PUSLAPIO VIRŠUS   KONTAKTAI    © KiekvienamStudentui.lt
© KiekvienamStudentui.lt      Į PRADŽIĄ       PUSLAPIO VIRŠUS       KONTAKTAI